אודות פי בי טרייד

מתוך הכרות את תחום הפילאטיס בו אנו עוסקים כסטודיו לפילאטיס מכשירים ופיזיוטרפיה מזה כ-35 שנים, התחלנו לייבא את המותג האמריקאי לגרבים Toesox בשנת 2015 ובהמשך את מותגי Tavi ו- Base. החברת האם השותפה שלנו בקליפורניה חרטה על דיגלה חזון שאנו כ”פי בי טרייד” יבואנים בלעדיים בישראל אימצנו לעצמנו.

מתוך החזון של החברה המייצרת…
“בשאיפה שלנו להיות הטובים ביותר, אנו רוצים לעשות את הטוב ביותר.
איך הרצון לעשות את הטוב ביותר בא לידי ביטוי? אנו שמים דגש מיוחד על תהליך הייצור, איך אנו מתייחסים לאנשים ולכדור הארץ לאורך המסע שלנו. שימוש בחומרים אורגנים, ממוחזרים, תנאי העסקה הוגנים ועוד פעולות אשר מבטיחות שאתם רוכשים איכות אך גם שותפים בקיימות של הכדור שלנו.”

מינימום אריזה מזהמת

אנו בוחרים להדפיס פחות-בפרסום וגם במשרד. חומרי הדפוס כמו קטלוגים ואריזות אנו משתמשים החומרים ממוחזרים, בדיו על בסיס סויה ומשתייכים לארגון שומרי היערות בארה״ב.

כותנה אורגנית

אנו משתמשים בכותנה אורגנית על בסיס יצור אקולוגי בחוות חקלאיות המתמחות בגידול כותנה באיכות גבוהה ליצור הגרביים שלנו.

אמנה אתית

אנו מייצרים במקומות עבודה שדואגים לבטיחות העבודה ומשתמשים בסיבים טבעיים, ממוחזרים, עמידים ככל שניתן.
חשוב לנו שהמוצרים שלנו- משלב הסיבים עד לאריזה הסופית- יתאימו עם הערכים שלנו לתמוך באיכות הסביבה והקהילה.

התנהגות העסקית שלנו

העובדים שלנו הם חלק מהותי ביצירה וחשובה לנו רווחתם ודעתם. שכל עובד יקבל סביבה בטוחה ובריאה, מכילה ומהנה. אנו מבקרים בתכיפות ועוקבים מקרוב כדי להבטיח שהסטנדרטים שלנו ישמרו, אנו גאים ביחסים ההדוקים שכוננו עם כל אחד ממפעלינו ונמשיך להיות שם ולספק ליווי צמוד.

גרבי אחיזה

כל גרבי האחיזה שלנו מגיעים באצבעות שלמות או חצויות. מתאים לפילאטיס, יוגה, בר ולכל פעילות שמבוצעת כשיחפים ומעוניינים לשדרגה על ידי אחיזה טובה יותר, העלאת רמת ההיגיינה ובכלל ההרגשה הכללית.

Tavi

כשהביצועים נפגשים עם היוקרה.
במותג Tavi noir הפרטים הקטנים זה הכל.
ביגוד איכותי מתחיל קודם כל באריג איכותי ורך – כותנה אורגנית בשילוב הרכב מקורי וצבעוני יוצר לבסוף עיצוב יפהפה שכיף ללבוש.
הטייצים, החזיות, החולצות, הסווצ׳רים שלנו עוברים ביקורת איכותית וקפדנית גם לגבי הניראות הסופית וגם לביצועים.
הביגוד סופח זיעה  מה שאומר שהוא גם מספק תחושה רעננה וגם נראה נפלא אפילו אחרי אימון מתמשך ואינטנסיבי.
בגדי האימון שעליהם חלמת סופסוף הגיעו וזה הזמן שלך להשתדרג.

Base

גרבי אחיזה לעבודה מאומצת.
גרבים שנוצרו לגבר בעבודה אינטנסיבית ואימון קשוח בכדי לספק אחיזה אולטימטיבית שמהותה אימון בטוח יותר. הבטיחות שלך בראש סדר העדיפות שלנו.
הגרביים הללו נוצרו במיוחד בשבילך!

Disney

Toesox-Tavi noir

אנו שמחים להכיר לכם את שיתוף פעולה עם המותג המוכר ואהוב Disney
מיקי ומיני מאוס הן חלק מהדמויות הקלאסיות שהכרתם בילדותכם. זה הזמן לפנק את הזאטוטים שלכם ולהכיר גם להם את העולם המופלא של דיסני. התכוננו להנות ממוצרים שמחים ואיכותיים.